درباره محیاتک

شرکت محیاتک، یک شرکت در حوزه فروش و خدمات مشتری است. حوزه اصلی فعالیت محیاتک در زمینه راه‌اندازی انواع سیستم اتوماسیون رستوران می‌باشد. این شرکت برای اولین بار در سال ۱۳۹۷ شروع به کار کرد.

شرکت محیاتک موفق شد 4 سال متوالی به عنوان نماینده برتر شرکت سپیدز انتخاب شود. این افتخارات و عناوین پی‌درپی نشان می‌دهد که موفقیت شرکت محیاتک اتفاقی نبوده و همواره تلاش کرده‌ تا بالاترین کیفیت را برای متقاضیان در صنف کافه و رستوران فراهم کند.

شرکت محیاتک در سال‌های فعالیت خود توانسته است تا از فراز و نشیب‌های فراوانی عبور نماید. در ابتدای سال ۹۷، شرکت محیاتک، فعالیت خود را بر راه‌اندازی انواع سیستم‌های اتوماسیون برای رستوران و کافه‌های سطح شهر تهران متمرکز کرده بود اما اکنون این شرکت در سطح کشور مشغول به خدمات‌رسانی است، همچنین محیاتک از معدود شرکت‌هایی می‌باشد که همواره به‌طور تخصصی در حوزه رستوران و کافه کار کرده و اعتماد بسیاری از نهادهای رسمی و معتبر موجود در کشور را کسب نموده است. در آخر مطلب لیست و لوگوی این شرکت‌ها را می‌توانید مشاهده کنید.

شرکت محیاتک با توسعه تیم خود توانسته پروژه‌های مهمی را اجرا کرده و یا در دست اجرا داشته باشد و هرگونه پشتیبانی را برای ارائه خدمات با کیفیت بهتر فراهم آورد.
با توجه آن که شرکت محیاتک اهداف بزرگی برای آینده خود در نظر گرفته است، هر روزه در حال بهبود کیفیت و خدمات خود می‌باشد.

برای آن که بتوانید از خدمات و امکانات شرکت محیاتک بهره‌مند شوید هم‌اکنون می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.