نرم افزار کافی شاپ سپیدز

نرم افزار کافی شاپ | مدیریت فروش، انبار و حسابداری کافه و کافی شاپ

سپیدز در سال ۷۸ تصمیم گرفت با هدف ارائه راهکارهای جامع نرم افزاری، نرم افزار مدیریت کافه و کافی شاپ را به بازار عرضه کند. امروز نرم افزار کافی شاپ سپیدز به عنوان محبوب‌ترین نرم افزار صنعت کافه شناخته می‌شود و دلیل این اتفاق شناخت صحیح و درک درست از نیازهای این بازار است ک هبا سرعت بالایی در حال رشد است. استفاده از تجربه مدیران کافی شاپ در تولید و ارتقا نرم افزار کافی شاپ سپیدز باعث کسب جایگاه نرم افزار برتر کشور شده است. در حال حاضر بیش از ۲۰هزار مجموعه غذایی از جمله کافه، کافی شاپ و کافه رستوران از نرم افزارها و خدمات سپیدز بهره می‌برند.

گزارش‌های جامع

یکی از میزیت های بزرگ نرم افزار کافی شاپ سپیدز گزارش های فراوان، جامع و تصمیم ساز آن است. در نرم افزار کافه سپیدز بیش از ۷۰ نوع گزارش مدیریت وجود دارد.

قابلیت شخصی سازی بالا

نرم افزار کافی شاپ سپیدر به گونه ای طراحی شده است تا با سلیقه انواع کسب و کارهای حوزه رستوران داری تطبیق پذیر باشد.

استفاده بلند مدت

نرم افزار کافی شاپ سپیدز نشان داده که بر خلاف دیگر نرم افزارهای این حوزه، به مرور زمان و با افزایش اطلاعات و داده ها، دچار اختلال نمی شود و مانند روز اول سریع و دقیق کار می کند.

چرا باید به نرم افزار کافی شاپ سپیدز اعتماد کنید؟

سپیدز با بیش از ۲۰ سال فعالیت در صنعت رستورانی کشور، مورد اعتماد بیش از ۷۰ درصد مجموعه های غذایی در سراسر کشور بوده است. همچنین در استان تهران بیش از ۸۰ درصد مجموعه‌ها، از نرم افزار کافی شاپ سپیدز برای مدیریت فروش کافی شاپ و مدیریت انبار کافی شاپ خود استفاده می‌کنند. همکاران ما در واحد تولید سپیدز تلاش کرده است با توجه به نیازهای مدیران کافه، بهترین راهکار را برای مدیریت هرچه بهتر کافی شاپ ارائه دهند.

نسخه های نرم افزار کافی شاپ

با توجه به تنوع کافه ها و سالن های تهیه غذا و سایر کسب و کارهای مشابه در این گروه، شرکت سپیدز محصولات نرم افزار کافی شاپ خود را در چهار بسته تقسیم بندی کرده است. این بسته های نرم افزاری فروش کافی شاپ با توجه به الزاماتی مانند وسعت، تعداد صندوقها، تنوع غذا و نوشیدنی، تنوع آشپزخانه و واحد تولید، تنوع انبارها و سالن پذیرایی و تعداد میزهای پذیرایی و موارد موثر دیگر بر امور این مجموعه ها تفکیک شده است.

نسخه ساده

مدیریت فروش ساده؛ ویژه مجموعه های کوچک

این بسته نرم افزاری فروش با کمترین هزینه، برای مجموعه های کوچکی در نظر گرفته شده است که قصد دارند با حداقل تجهیزات سخت افزاری (شامل یک سیستم کامپیوتری ساده و یک چاپگر ) عملیات فروش و صندوق خودرا مکانیزه نمایند .

نسخه متوسط

بسته کامل مدیریت فروش؛ ویژه مجموعه های متوسط و بزرگ

در این بسته نرم افزاری کافی شاپ علاوه بر تمام قابلیتهای بسته نرم افزاری “ساده”، قابلیتهای متنوع دیگری برای مجموعه های کافه و مجموعه های متوسط و بزرگ طرح ریزی شده است تا بتوانند مدیریت فروش، حسابداری و مدیریت هزینه ها را به راحتی انجام دهند.

نسخه پیشرفته

بسته کامل مدیریت فروش و مدیریت انبارداری

این بسته نرم افزاری فروش کافی شاپ مناسب تمام مجموعه هایی میباشد که کنترل موجودی انبارها برای ایشان ضروری و حیاتی میباشد. این مجموعه ها با بسته پیشرفته سپیدز میتوانند بیشتر نیازمندیهای خود را به یک سیستم مکانیزه و آسان مرتفع سازند

کدام نسخه برای مجموعه ما مناسب است؟

اگر هنوز به جمع بندی نرسیده ید که برای مجموعه شما چه نسخه ای مورد نیاز است همین حالا با مشاورین واحد فروش سپیدز تماس بگیرید

یکی از قسمت های مهم نرم افزار کافی شاپ سپیدز بخشی است که بیشترین زمان استفاده کاربران را به خود اختصاص می‌دهد؛ صفحه فروش. تلاش شده است در این صفحه که هم بیشتر زمان استفاده را به خود اختصاص داده و هم قابلیت های بالایی دارد به گونه ای طراحی شود که کار با نرم افزار برای  افراد بسیار آسان و سریع باشد. عمده افرادی که در این بخش فعالیت می‌کنند صندوقداران محترم هستند. به همین جهت کار با این بخش از نرم افزار نیاز به دانش بالایی ندارد و از جهتی مدیریت بخش های مختلف فروش رستوران مانند منوها، تخفیف ها و ارسال فاکتور و… به سادگی کارایی دارند. برای مدیریت فروش نرم افزار کافی شاپ و همچنین مدیریت انبار نرم افزار کافی شاپ خود در زمان استفاده از نرم افزار کافه سپیدز نگرانی ای نخواهید داشت.

مطمئنا مهمترین قسمت یک نرم افزار کافی شاپ برای مدیران کافه، بخش گزارشات آن است. مدیران کافی شاپ می‌خواهند در پایان هر روز و هر فعالیت گزارشی از میزان فروش داشته باشند و در بخش های مختلفی این اعداد را با هم مقایسه کنند. نرم افزار کافه سپیدز با بیش از ۷۰ نوع گزارش مدیریتی این فرصت را برای مدیران محترم کافی شاپ فراهم می‌کند تا بتوانند داده‌های خود را در مقیاس های متنوعی مورد تحلیل و بررسی قرار دهند و تصمیم های سریع و کاربردی را بگیرند.

 

درخواست مشاوره حضوری رایگان

با تکمیل فرم زیر، همکاران ما در اولین زمان ممکن با شما تماس می گیرند

فرم مشاوره صفحه اصلی

support

پشتیبانی محیاتک

whatsapp1

پشتیبانی واتس‌اپ

برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.