منو دیجیتال رستوران و کافی شاپ

منو دیجیتال | ساده سازی سفارش برای مشتری از طریق منوی دیجیتال آنلاین سپیدز
یکی از مهمترین مواردی که در فروش رستوران تاثیر فراوانی دارد به روز نگهداشتن منو و طراحی آن است. این مساله باعث شد تا سپیدز در جهت کمک به مجموعه های رستورانی و فست فودی به فکر راهکاری باشد. با شیوع ویروس کرونا و اهمیت رعایت بهداشت در رستوران ها، ایده ی منو دیجیتال پیاده سازی گردد. به کمک منوی دیجیتال سپیدز، مشتریان شما می توانند با اسکن بارکد نصب شده بر روی میز، منوی رستوران را بر روی گوشی خود مشاهده کنند. با حوصله و زمان کافی سفارش خود را انتخاب کنند و در نهایت می توانند فاکتور خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند.

حذف منوی کاغذی

با نرم افزار منو دیجیتال سپیدز دیگر نیازی به منوی کاغذی ندارید. دیگر دردسرهای تغییرات پرهزینه منوی کاغذی حذف می شود و البته طراحی های جذابی را برای روی منوی دیجیتال خود می توانید داشته باشید

پرداخت آنلاین

با نرم افزار منو دیجیتال سپیدز، مشتریان شما می توانند در صورت نیاز، فاکتور سفارش خود را به صورت آنلاین و در همان نرم افزار منوی دیجیتال پرداخت کنند.

فروش آسان بگیر و ببر

یکی از روش های فروش رستوران ها، بگیر و ببر است. شما می توانید یک کد QR مخصوص مشتریان بگیر و ببر ایجاد کنید تا در همان ورودی رستوران سفارش خود را ثبت و دریافت نمایند.

چرا منوی آنلاین سپیدز؟

با منو دیجیتال سپیدز می‌توانید هم جذابیت را به طراحی منوی رستوران خود بیاورید و هم اعتماد مشتریان سخت‌گیر خود را کسب کنید. مشتریان با ورود به رستوران شما می‌توانند کد qr موجود بر روی میز را با گوشی خود اسکن کنند، منوی دیجیتال رستوران شما را مشاهده، غذای خود را انتخاب کنند. همجنین در ادامه در صورت نیاز می‌توانند به صورت آنلاین سفارش خود را پرداخت نمایند. منو دیجیتال به نرم افزار رستوران شما متصل است و تمامی فرآیندهای ثبت سفارش تا پرداخت به صورت اتومات انجام می‌شود.

انواع نسخه های منوی دیجیتال سپیدز

با بررسی هایی که از رستوران های سراسر کشور انجام شد مشخص گردید برخی از مجموعه های کوچک به منوی دیجیتال نیاز دارند اما نیازی به قسمت پرداخت آنلاین آن ندارند. به همین جهت با هدف اینکه هزینه خرید برای این مشتریان به صرفه گردد، منو دیجیتال سپیدز در دو نسخه منو آنلاین بدون پرداخت آنلاین و منو دیجیتال به همراه پرداخت آنلاین ارائه می گردد.

منوی دیجیتال بدون پرداخت آنلاین

در این نسخه با نصب QRبر روی میز مجموعه خود، مشتریان تنها می توانند منوی شما را به همراه عکس و توضیحات مشاهده کنند. پس از انتخاب غذای موردنظر، سفارش خود را از طریق گارسون و یا صندوق فروش رستوران ثبت کنند.

منوی دیجیتال به همراه پرداخت آنلاین

در این نسخه از نرم افزار منوی دیجیتال سپیدز، مشتریان شما پس از اسکن بارکد نصب شده روی میز رستوران، منوی شما را بهمراه تصاویر و توضیحات غذا مشاهده می کنند. پس از انتخاب غذا، در صورتیکه که مشتری نیاز به پرداخت آنلاین داشته باشند، وارد صفحه مشاهده فاکتور در پرداخت آنلاین می شود. پس از پرداخت، سفارش برای قسمت آشپزخانه ارسال می گردد.

ویژگی های منو دیجیتال سپیدز:

  • مشاهده تصویر، قیمت و درصد تخفیف هر غذا
  • فراخوان گارسون بدون نیاز به پیجر
  • ارتباط هوشمند با باشگاه مشتریان
  • امکان پرداخت به صورت نقدی و آنلاین

مزایای منو دیجیتال سپیدز:

  • ساخت منویی جذاب با تمامی اطلاعات
  • حذف هزینه چاپ و نگهداری منو
  • حذف هزینه خرید دستگاه فراخوان
  • ساده سازی فرآیند سفارش مشتری

درخواست مشاوره حضوری رایگان

با تکمیل فرم زیر، همکاران ما در اولین زمان ممکن با شما تماس می گیرند

فرم مشاوره صفحه اصلی

support

پشتیبانی محیاتک

whatsapp1

پشتیبانی واتس‌اپ

برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.